Program e-tréninkových plánů

Chceš cvičit sám, ale přitom mít přesně naplánované cvičení jako od trenéra a vždy se inspirovat něčím novým? Staň se tedy členem a v měsíčních nebo jednorázových balíčcích budeš dostávat nové lekce k procvičení.

Měsíční členství

(každý týden = 1 nový tréninkový plán, tedy celkem 4 nové tréninky měsíčně)

Nudí tě rutina tréninků, cvičíš pořád to stejné?

Staň se členem a za pouhých 600,- / měsíc, budeš mít 4 nové tréninky (každý na cca 60 minut cvičení) plné nových cviků a kombinací. Je na tobě kolik měsíců chceš být členem, tedy cvičit nové cviky a doplňovat o nové navazující kombinace. S více jak 200 různými tréninkovými plány, bude vždy pořád něco nového a zajímavého co zkusit 😁

S programem tréninkových plánů můžeš být veden více jak 1 – 3 roky na dálku. To záleží na zvoleném druhu cvičení. Kdy v případě použití všech pomůcek, včetně fitka, to mohou být až 4 roky.

Cvičení je komplexní a zahrnuje všechny možné cvičební pomůcky, jak pro použití ve fitcentru, doma i venku. Dále také lze vybrat cvičení pro různé tělesné omezení, tréninky specializované na dočasné vynechání zraněné části těla nebo následné rehabilitační cvičení po zranění pro posílení konkrétní oblasti.

V ceně měsíčního členství máte vždy každý měsíc jednorázově 15 minut možnost skype video hovoru pro kontrolu a konzultaci technik.

Součástí tohoto členství je také kombinační rozpis, tedy plán kombinací, jak tyto tréninky kombinovat.

Měsíční členství stojí 600,-

Unikátní metoda tréninků postupně navazujících s postupnou náročností

Jednorázový balíček (3 tréninků)

V tomto jednorázovém balíčku obsahujícím 3 tréninky dostanete vždy nové tréninky.

Je na vašem rozhodnutí, jak často budete chtít cvičit tyto nové cviky a doplňovat další kombinace.

S více jak 200 různými tréninkovými plány, bude vždy něco nového co zkusit.

V první vstupní konzultaci vybereme směr cvičení, dle kterého budu směrovat druhy tréninků. Směr a výběr tréninků se dá měnit při každém novém nákupu měnit, dle přání a momentálním požadavkům.

Za každé nové 3 tréninky zaplatíte 400,-

 

Jak to probíhá:

 

Mám zájem